Jako žádný jiný. Nový Transporter.

Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

 

Transporter Kombi je již od roku 1950 vozem, který díky snadno vyjímatelným sedadlům umožňuje jednoduchou proměnu mezi automobilem pro přepravu osob a vozem pro transport nákladu. Variabilní interiér a bohatá nabídka variant uspořádání a počtu sedadel nabízejí řešení v téměř každé situaci.

 

Vše začalo před více než 70 lety v továrně na vozy Volkswagen: Manipulační vůz "Plattenwagen", který se zde využíval pro přepravní účely, posloužil jako předloha pro model T1 Bulli. Transporter 6.1 valník věrně navazuje na tuto tradici. Ať už se jedná o přepravu těžkého nákladu nebo náročný terén - s jednokabinou nebo dvojkabinou a s různými variantami ložné plochy - zvládne téměř každý úkol. Transporter valník je také základem pro mnoho variant dalších úprav jako např. skříňové nástavby, komunální vozy, odtahové vozy a jiné.

 

l