O portále VolkswagenPrestavby.cz

Portál www.volkswagenprestavby.cz byl vytvořen za účelem sjednocení informací o upravených vozidlech značky Volkswagen Užitkové vozy a jejich nabídky na českém trhu. Portál je koncipován pro naše zákazníky, konečné uživatele vozidla. Ti totiž vědí nejlépe, jakou úpravu vozidla ke svému podnikání či povolání potřebují, resp. dokonale znají činnost, k níž bude vůz určen. Kromě informací a fotografií jsou na portále dostupné také technické výkresy jednotlivých modelů, podklady pro polepování vozidel a odkazy na příručky pro úpravce jednotlivých modelů.

Značka Volkswagen Užitkové vozy chce svým zákazníkům co nejvíce zjednodušit výběr z široké nabídky úprav, aby si mohli snadno a rychle najít vozidlo přesně podle svých potřeb. Zároveň však dbá o to, aby zákazníci měli k dispozici maximální množství informací o všech aspektech týkajících se úpravy vozu. Tedy nejen o kladech, ale i o možných rizicích, která jsou s úpravou spojena, jako je například otázka záruky, u níž je zapotřebí rozlišovat záruku na samotný automobil a záruku na úpravu vozidla.

Volkswagen Užitkové vozy navíc prostřednictvím tohoto portálu představuje novinky v segmentu úprav vozidel, ať se jedná o nově navržené úpravy, různé zajímavosti z oboru úprav, nebo o upravená vozidla, která již byla předána zákazníkům.

Na portále VolkswagenPrestavby.cz naleznete nabídku jednotlivých úprav vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, které byly již realizovány na různých podvozcích, a to včetně veškerých informací, jako jsou fotografie upraveného vozidla, video prezentace upraveného vozidla, výkresy úpravy, parametry úpravy nebo informace o výbavě, která je nutná, resp. doporučená již z výroby.

Pomocí referenčního čísla úpravy můžete oslovit prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy, který Vám následně předloží nabídku vozidla dle Vašich přání. Danou úpravu lze také individualizovat tak, aby přesně vyhovovala Vašim požadavkům. Vždy je však nutná konzultace s prodejcem a úpravcem vozidla. Vyhledávání mezi úpravami je velmi rychlé a jednoduché, protože jednotlivé úpravy jsou rozděleny podle druhu.

Uživatelé portálu VolkswagenPrestavby.cz mohou rovněž procházet aktuální nabídku skladových, předváděcích a ojetých upravených vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, jako jsou například valníkové, sanitní, chladicí a další úpravy, které jsou ihned k odběru. Portál VolkswagenPrestavby.cz byl spuštěn v lednu 2017 a jsou na něm zaznamenány úpravy, které byly realizovány od uvedeného data.

  • rychlý a snadný přístup k informacím o úpravách vozidel Volkswagen Užitkové vozy
  • informace z oboru úprav vozidel
  • technické informace o vozidlech značky Volkswagen Užitkové vozy a jejich úpravách
  • nabídka skladových upravených vozidel, která jsou ihned k dispozici
  • realizované úpravy vozidel včetně příslušných informací
  • profesionální úpravci zařazení do programu Premium Partners, jejichž zkušenosti lze využít
l