Porsche Praha-Prosek

Již od roku 2006 jsme výhradní partner v ČR společnosti Seikel GmBH, která nabízí speciální úpravy vozů Volkswagen. Přestavby vozu provádíme na  základě schválené homologace Ministerstvem dopravy ČR pro modely Volkswagen Transporter,  Amarok a nově i Crafter. Naše nabídka zahrnuje zvýšení světlé výšky až o  7,5 cm nebo úpravu převodovky tak, že dojde ke zvýšení tažné síly a pomalejší jízdy v těžkém terénu. Dále nabízíme kompletní ochranné prvky z kvalitních materiálů pod motor, převodovku, nádrž, výfuk a diferenciál zadní nápravy a speciální obutí do terénu ze zvýšením nasáváním vzduchu. Tyto úpravy podvozku nejsou určeny pouze pro terénní vozy, ocení je jistě i majitelé s vysokým nárokem na zatížení vozu.

Firma SEIKEL se zabývá speciálními úpravami vozů Volkswagen. Její majitel Peter Seikel spolupracuje s továrním vývojovým týmem Volkswagen na rozvoji speciálních komponentů již 40 let. Své profesní zkušenosti sbíral například při extrémních testech pro rallye v letech 1968 - 1972 v Maroku a Tunisu. V roce 1985 se zúčastnil Rallye Paříž - Dakar, kde společně se svými mechaniky pracoval na voze Audi quattro známého francouzského závodníka Bernarda Darniche. Pro Rallye Paříž - Dakar v roce 1988 vyvinula firma SEIKEL vůz Volkswagen LT s dvojkabinou 4x4. Komponenty a výrobky, které firma konstruuje, se dodnes používají v závodních a doprovodných vozech.

 

Porsche Praha-Prosek

Liberecká 12
182 00 Praha 8

Typy přestaveb

Ostatní úpravy

Realizované přestavby

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.