Chladírenská vestavba od 0°C výše Crafter kompresorová - FD Servsi Praha s.r.o. - CARRIER TRANSICOLD ČESKÁ REPUBLIKA spol. s r.o. - Verze 1

017-CZ-037 Do 5,5t Úpravce: FD servis Praha, s.r.o.

Chladírenská vestavba s kompresorovou jednotkou Viento 300 Maxi od CARRIER TRANSICOLD ČESKÁ REPUBLIKA spol. s r.o. Tato úprava je vhodná pro převoz chlazeného zboží od 0°C výše.

Model

Crafter

Poptávkový formulář

Přejít na poptávkový formulář

Technické údaje

Chladící jednotka CARRIER – Viento 300 Maxi

Jedná se o nový model chladící jednotky s chladícím výkonem 2,76 kW při 0°C, poháněné od běžícího motoru vozidla rotačním kompresorem. Výhodné je použití nové generace extra nízkého výparníku (194 mm), který je namontován přímo pod střechu nástavby a  bezúdržbového ventilátoru s optimalizovaným průtokem a cirkulací. Velkou výhodou je bezkonkurenční systém řízení - vlastním multifunkčním počítačem - umístěným a ovládaným z kabiny řidiče, který má mj. i vlastní diagnostiku poruch s možností přímé komunikace se servisem bez jeho návštěvy, blokaci nastavených teplot, atd.. Výhodou je možnost volby různých přepravních programů, např. pro vysoce kvalitní převoz zboží lze volit program FRESH - s trvalou cirkulací vzduchu, apod. Jednotka je určena k montáži na střechu vozidla. Vlastní hmotnost jednotky je 50 kg. Jednotka je vybavena integrovaným topením.

 

 

 

Izotermická vestavba - chladírenské provedení

Tento typ přestavby se používá převážně pro převoz chlazeného zboží, protože má vysoké teploizolační vlastnosti, které zajišťují i vyšší termickou stabilitu převážené komodity při případné poruše vozidla. Izolační materiál z PUR pěny uzavírá a zpevňuje vrstva překližky, která je opláštěná laminátovým skinem – v bezspárovém provedení. Vestavba je schválena pro nepřímý styk s potravinami. Vnitřní prostor je omyvatelný, nenasává vodu, všechny materiály mají hygienické atesty a termoizolace je schválena MD ČR. Vlastní hmotnost termoizolační vestavby je 290 kg

 

Vozidlo je vhodné dovybavit záznamníkem teplot. Díky záznamníku můžete monitorovat teplotu v nákladovém prostoru v průběhu celé jízdy.

Požadavky na vůz *

Crafter skříň 35 střední rozvor

 

2AB   Druhý kompresor klimatizace
VV8   Zesílená přední náprava
IS3   Rozhraní pro připojení úpravců
3R2   Vysoká střecha v barvě vozu
7N4   Odkládací přihrádka nad stropem

 

Doporučená výbava **

 

5V4   Zadní dveře s úhlem otevření 270°
7X2   Parkpilot vpředu a vzadu
8FE   Druhá baterie
9S5   Multifunkční ukazatel PLUS
QT4   Zadní nástupní schůdek
5R5   Boční posuvné dveře vpravo s aretací plus 
5R6   Boční posuvné dveře vpravo se šikmými závěsy

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.